Nabór na zajęcia z Karate Kyokushin, Kickboxingu, Defendo-samoobrona dla młodzieży i dorosłych

Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe na treningi Karate KYOKUSHIN, KICKBOXINGU i DEFENDO-samoobrony w Pomorskiej Szkole Walki FIGHTER. Zachęcamy do spróbowania swoich sił – u nas każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę rozwoju.

Zajęcia prowadzone są w formie rekreacyjnej dostępnej na każdym poziomie umiejętności oraz na poziomie zawodniczym dla zainteresowanych udziałem w zawodach.
Uczymy kontroli i świadomości  własnego ciała, tak aby czynności dnia codziennego sprawiały nam przyjemność nie szkodząc jednocześnie.

Posiadamy już ponad 30-letnie doświadczenie w sztukach i sportach walki, w tym ponad 20-letnią pracę w prowadzeniu zajęć – od form rekreacyjnych poprzez zawodnicze i specjalistyczne, w tym między innymi wykorzystywane w jednostkach specjalnych Policji.

Kadra instruktorska – link.

Harmonogram zajęć – link.

Kompendium wiedzy o Karate Kyokushin – link.

Kompendium wiedzy o Kickboxingu – link.