Bezpłatna Akademia Samoobrony DEFENDO

Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, chcących zapoznać się z systemem samoobrony DEFENDO oraz posiąść podstawy samoobrony na bezpłatną Akademię DEFENDO. Zajęcia będą odbywały się w każdą środę o godz. 20:00 w szkole w Chwaszczynie do końca sierpnia.
Zaplanowana jest kontynuacja treningów w roku szkolnym, po ustaleniu ze szkołą dostępności sali.

Treningi skierowane są do młodzieży i dorosłych, chcących aktywnie spędzać czas i jednocześnie nabyć umiejętności walki w formule kickboxingu i K1 na poziomie rekreacyjnym lub zawodniczym. Umożliwią poprawienie koordynacji ruchowej, sprawności fizycznej i nabrania pewności siebie. Odnalezienia formy ruchu mogącej stać się naszym stylem życia w zdrowiu fizycznym i psychicznym. Udział w sparingach dostępny dla każdego poziomu umiejętności.