Treningi

Karate KYOKUSHIN – sezon 2018-19

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
  15:10-15:55
Leźno

12:40-13:25 Przodkowo Dzieci

 

12:40-13:25 Przodkowo Dzieci

14:30-15:20
Pępowo

15:30-16:30
Gdańsk Oliwa

14:20-15:05 Czeczewo

14:30-15:20
Pępowo

14:15-15:00
Leźno

15:35-16:20 Przodkowo
Grupa Starsza

16:10-16:55
Pępowo

15:30-16:15
Pomieczyno

15:35-16:20 Przodkowo
Grupa Starsza

15:30-16:30
Gdańsk Oliwa

16:40-17:25
Pomieczyno

17:15-18:00
Gdańsk Osowa
Sala Tartanowa

 

16:45-17:30
Czeczewo

17:00-17:45
Gdańsk Osowa
Sala Tartanowa

18:15 -19:00
Żukowo
Szk. Podst. Nr 2

18:30-19:15 Chwaszczyno,Strefa Kultury 
Dzieci, Młodzież

18:00-18:50
Borkowo

18:30-19:00
Chwaszczyno
Dzieci: 4,5 i 6 latki
Strefa Kultury

18:30-19:15
Chwaszczyno, Szkoła
Dzieci, Młodzież

 

19:15-20:15
Chwaszczyno, Strefa Kultury
Zaawansowana

 20:00-21:00
SPARING
Chwaszczyno, Szkoła

 

19:15-20:15
Chwaszczyno, Szkoła
Zaawansowana

 

KICKBOXING – sezon 2018-19

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

13:35-14:20
Szemud

 

13:35-14:20
Szemud

   

15:35-16:20 Bojano
Dzieci, Młodzież

 

15:35-16:20
Bojano
Dzieci, Młodzież

   

17:15-18:15
Żukowo
Szk. Podst. nr 2

 

17:00-18:00
Żukowo
Szk. Podst. nr 1

 

 

 

20:15-21:15
Chwaszczyno, Strefa Kultury
  20:00-21:00
SPARING
Chwaszczyno, Szkoła
 

20:15-21:15
Chwaszczyno, Szkoła


DEFENDO
– sezon 2018-19

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
   

 

19:00-20:00
Chwaszczyno
Strefa Kultury 

 

 
 

Treningi odbywają się w poniższych lokalizacjach:
Borkowo k/Żukowa
– Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 2
Chwaszczyno – Strefa Kultury, ul. Żeromskiego 9
Chwaszczyno
– Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej, ul. Adama Mickiewicza 16
Czeczewo – Zespół Szkół w Czeczewie, ul. Gdańska 8
Gdańsk Oliwa – Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych, ul. Polanki 124
Gdańsk Osowa – Szkoła Podstawowa Nr 81, ul. Siedleckiego 14, Sala Tartanowa
Leźno – Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej, Aleja Lipowa 44
Pępowo – Szkoła Podstawowa, ul. Gdańska 117
Pomieczyno – Zespół Szkół, ul. Kartuska 14
Przodkowo – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 6
Żukowo Szk. Podst. nr 2– Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Armii Krajowej 2e
Żukowo Szk. Podst. nr 1- Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Gdyńska 7
Bojano – Szkoła Podstawowa, ul. Wybickiego 38
Szemud – sala fitness, Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego, ul. Szkolna 4a
GSS Gdynia – Gdyńska Szkoła Społeczna, ul. Kapitańska 37 – treningi zawieszone