LETNI OBÓZ SZTUK I SPORTÓW WALKI PSZW FIGHTER JAROSŁAWIEC 2023

Obóz sportowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych –  członków klubu od 25 czerwca do 4 lipca 2023 roku.

W programie treningi dedykowane z podziałem na grupy zaawansowania:

KARATE KYOKUSHIN, SAMOOBRONY DEFENDO, KICKBOXINGU.

Ośrodek Wypoczynkowy „RAFA” Jarosławiec, tylko 150 km od trójmiasta. Do dyspozycji hale/sale treningowe, świetlica do prowadzenia zajęć sportowo-dydaktycznych wyposażona w lustra,  telewizory i DVD. Kryty basen z podgrzewaną wodą sauną fińską, jacuzzi, wanną z hydromasażem i pod opieką  ratownika WOPR.

Boiska do gier zespołowych, plac zabaw, stoły do: piłkarzyków, bilarda, ping-ponga. Pokoje 4, 5 i 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie całego ośrodka bezpłatne WiFi. Dostęp do plaży z ratownikiem. 

ORIENTACYJNY PROGRAM ZAWIERA: Treningi: KARATE KYOKUSHIN, KICKBOXING, BOKS, SAMOOBRONA – DEFENDO, BIEGOWE. Basen kryty, Muzeum Bursztynu– w niestandardowy sposób opowiada o powstaniu bursztynu, jego wydobyciu i historii zatrzymanej w bursztynie. Trzy sale o pow. 300 m kw. Przenoszą zwiedzającego do niezwykłego świata,Latarnia morska– wysokość wieży – 33,3 m, Wysokość światła – 50,2 m n.p.m., zabawa w „FIGLORAJU”, Paint Ball, Park Linowy, wycieczki piesze po okolicy, baloniada, trening nocny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka, zajęcia plastyczne, konkursy itp. atrakcje jak np. dzień japoński, jaskiniowca … Sayonara  oraz „chrzest na Samuraja”,  i inne niespodzianki. Wykwalifikowana kadra trenersko – wychowawcza, opieka medyczna (pielęgniarka na miejscu) i ratownik wodny. Każdy z uczestników otrzyma koszulkę obozową, prezenty niespodzianki.

Egzamin na stopnie KYU w Karate KYOKUSHIN i Uczniowskie w Kickboxingu.

CENA OBOZU: 2 400 zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA REZERWACJA MIEJSC

WPŁATĄ ZADATKU do 15.04.2023 r.W WYSOKOŚCI 300 zł na konto KLUBOWE:52 2030 0045 1170 0000 0511 3210 O REZERWACJI DECYDUJE KOLEJNOŚĆ wpłaty zadatku.

WAŻNA INFORMACJA obozy są integralną częścią rocznego programu szkolenia, a w okresie poCovidowym jednocześnie dają możliwość odreagowania od zaistniałej sytuacji przygotowując uczestników do radzenia sobie z ograniczeniami i restrykcjami oraz wielomiesięczną izolacją. Dzieci uczą się radzenia sobie z tęsknotą, nabywają umiejętności dbania o higienę osobistą, dobrania ubioru odpowiedniego do warunków pogodowych, radzenia sobie w grupie i integrowanie się z grupą, podporządkowania się panującym zasadom i obowiązującym regulaminom, zwiększa się ich wiara we własne siły i możliwości bez względu na zaistniałe okoliczności,Doświadczenia wynikające z obserwacji uczestników obozów wskazują, że uczestnicy robią szybsze postępy treningowe, łatwiej pokonują kolejne etapy wtajemniczenia w sztukach i sportach walki.Uczestnicy na obozie mogą zdawać dodatkowy egzamin na stopnie KYU w Karate KYOKUSHIN i uczniowskie U w KICKBOXINGU. Obiekty ośrodka pozwalają na realizację programu niezależnie od pogody. Gwarantujemy odpowiedzialną, sprawdzoną kadrę. W naszym klubie na co dzień ćwiczy ponad 200 dzieci,poza treningami proponujemy ciekawy program rekreacyjny, kulturalny i turystyczny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży i dorosłych. Kadra klubu uczestniczy w organizacji obozów od ponad 30 lat.

Koszt obozu nie obejmuje: EGZAMINÓW na stopnie w Karate KYOKUSHIN i KICKBOXINGU. PŁATNOŚCI: Pomorska Szkoła Walki FIGHTERBank BGŻNumer Rachunku: 52 2030 0045 1170 0000 0511 3210

W treści przelewu należy wpisać formułę wg wzoru:„imię nazwisko, zadatek za obóz letni Jarosławiec 2023

”Zadatek w wysokości 300 zł do 20.04.2023 r.

Druga rata w wysokości 300 zł, do 30.04.2023 r.

Trzecia rata  w wysokości 500 zł, do 31.05.2023 r.

Pozostała kwota do 20.06.2023 r.