Nowy rok szkolny, nowe wyzwania

Wkrótce rozpoczniemy treningi w nowych miejscach!

Gorąco zapraszamy dzieci szkół podstawowych na treningi Karate KYOKUSHIN w Pomorskiej Szkole Walki Fighter. Prowadzimy zajęcia ukierunkowane na wychowanie i kształtowanie młodych organizmów aby poprzez dobrą zabawę dającą upust nadmiaru energii, przekazywać dzieciom podstawowe techniki samoobrony stanowiące esencję pełno kontaktowego Karate Kyokushin.

Zajęcia z Karate Kyokushin prowadzimy pod kątem wszechstronnego rozwoju psychofizycznego, aby zgodnie z naszą dewizą wyrażaną w słowach twórcy tej szkoły Karate Masutatsu OyamyPrawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego” przygotować młodych ludzi do radzenia sobie w ŻYCIU.

W tym roku zajęcia prowadzą trener Jarosław Niewiadomski i Rafał Lihs. Pełne informacje znajdują się w zakładce Instruktorzy.

Zachęcamy do zapoznania się z kompendium wiedzy o karate zawarte w zakładce Karate Kyokushin.

Harmonogram zajęć znajduje się w zakładce treningi.

zapraszamy na treningi 2017-18